NLP Kraków - programowanie neurolingwistyczne

Potęga NLP Kraków odmieni twój sposób myślenia

Dzięki mojemu doświadczeniu, wiedzy, a także zaufaniu moich pacjentów mogę z powodzeniem pomagać w podnoszeniu jakości życia. Wykorzystując techniki NLP, pomagam stworzyć w umysłach pacjentów mechanizm, zastępujący negatywne myśli pozytywnymi. Pracuję metodami zgodnymi z kanonami NLP, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zawsze jednak proponuję i gdy tylko uzyskam na to zgodę wykorzystuję metody wprowadzania w stan transu hipnotycznego by później korzystając z technik programowania neurolingwistycznego osiągnąć jeszcze szybsze i głębsze efekty. Oczywiście wybór metody zawsze jest zgodny z preferencjami klienta. Dla NLP najważniejsze staje się to, aby dostrzec związek między siecią neuronalną człowieka a aspektami językowymi oraz efektami, jakie daje to połączenie. W końcu słowa lub zdania sprawiają, że ludzki umysł działa w określony sposób i przez to można wywierać na niego wpływ. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że NLP jest bardzo obszerną dziedziną, dlatego mimo bogatej wiedzy cały czas z taką samą pasją się dokształcam.

Programowanie neurolingwistyczne w Krakowie — dla kogo?

Z moich usług powinny skorzystać przede wszystkim osoby mające styczność w swojej pracy ze sprzedażą, np. handlowcy czy przedsiębiorcy. Programowanie neurolingwistyczne nauczy ich, jak wpływać na rozmówcę przy wykorzystaniu zabiegów językowych, np. wywołując zgodę na dokonanie jakiejś transakcji. Wszystkie zawody, dla których ważna jest kreatywność, ale też otwarty umysł czy zmysł negocjatora np. prezesi, coachowie, terapeuci czy managerowie, powinni uwierzyć w moc NLP. Poza tym osoby tworzące reklamy w sieci oraz w telewizji także często korzystają z metod NLP Kraków to miejsce, w którym przyjmuję też osoby z zaburzeniami lękowymi, urazami, depresjami, gdyż mogą uzyskać większą kontrolę nad swoim umysłem.

Bardzo często techniki związane z programowaniem neurolingwistycznym uczą większej pewności siebie, która jest furtką do samorealizacji i szczęścia. NLP ceni się również za doskonalenie innych cech, są to np. lepsza organizacja czasu, poprawa kontaktów międzyludzkich, łatwiejsze radzenie sobie w stresujących sytuacjach czy nawet znalezienie w sobie motywacji. Wszystkie te cechy doskonale się sprawdzają u osób z wypaleniem zawodowym czy też problemami w nauce.